Bestyrelsen

Her kan du møde bestyrelsen

Brug for hjælp?
Se vores mentorordning

OBS: Desværre virker info@viking-cats.dk ikke længere. Brug venligst en af nedenstående mailadresser.

Malene Thykjær, formand
Malene@viking-cats.dk
Adresse: Viking Cats, Holbækvej 111, 4100 Ringsted

Jenny-Margrethe Vej, kasserer
Jenny@viking-cats.dk
Klubbens bankoplysninger
Danske Bank: Reg. no. 1551, konto. 3719191193
SWIFT DABADKKK, IBAN DK9530003719191193

Anne Høyer
Anne@viking-cats.dk

Lise Høyer
Lise@viking-cats.dk

Tanja Skov Dyrlund Enevoldsen
Tanja@viking-cats.dk

Glenn Thykjær, 1. suppleant
Glenn@viking-cats.dk

Mogens Pedersen, 2. suppleant
Mogens@viking-cats.dk

Ud over bestyrelsen er der en lang række mennesker ind- og udland, som har hjulpet og stadig hjælper, med etableringen og med de daglige gøremål. Uden denne hjælp kunne klubben ikke eksistere. Hvis du eventuelt kunne tænke dig at give en hånd med, så klik her eller vælg “vil du hjælpe?” i menuen ovenfor. Vi kan bruge alle slags talenter og alle slags hjælp, og ethvert tilbud om hjælp er meget velkomment. Sammen er vi stærke!